PENZIÓN V NICKELSDORFE NA PREDAJ

350.000

Realitná kancelária MN Develop s.r.o., ponúka na predaj kompletne zariadený penzión v obci Nickelsdorf, ktorý sa rozprestiera na pozemku o celkovej výmere 1.832m2. Celková zastavaná plocha penziónu je 660m2 a pozostáva z privátneho kompletne zariadeného 4-izbového bytu o celkovej rozlohe 130m2, 6 izieb na ubytovanie s celkovým počtom lôžok 18, zimná záhrada s vykurovaním, kuchyňa, spoločenská miestnosť určená na stravovanie, práčovňa s miestnosťou na žehlenie (kompletne zariadená), WC, kúpeľňa, kotolňa, 2 x pivnica, povala s možnosťou nadstavby.
Na pozemku o rozlohe 1.172m2 sú parkovacie miesta pre hostí.
Objekt je napojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektro a plyn) a má viacej systémov na vykurovanie penziónu (tepelné čerpadlo, fotovoltaické panely, peletový kotol so zásobníkom, solárne panely, kotol na vykurovací olej). Všetky tieto vykurovacie systémy sú funkčné.
Penzión je vybavený kamerovým systémom, WLAN, TV, pevná telefónna linka, výťah (pivnica-povala).
NEHNUTEĽNOSŤ SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÁ PRIPRAVENÁ NA PREVÁDZKOVANIE!!!
Obec Nickelsdorf sa nachádza 30 km od Bratislavy s možnosťou priameho diaľničného napojenia a priamym vlakovým spojením do Viedne. V obci je plná občianska vybavenosť: materská škola, škola, lekár, obchody, banka, pošta, futbalový a tenisový klub.

K cene je potrebné pripočítať poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Detail nehnuteľnosti

  • Property ID: MN045

Vybavenie